Halloweenská párty 2013

Devátá Halloweenská párty začala 17. října a skončila 1. listopadu 2013.

Halloween

Tuto slavnost obvykle zařizuje Gary. Tentokrát ale nemohl, tak ho zastoupil Rookie. Ten objednal speciální bonbóny, díky kterým se členové mohli přeměňovat na vlkodlaky, zombie a upíry. Sladkosti jste si mohli vzít ze stanovišť, která se po sebrání cukrátek krátkou chvíli doplňovala.

Když jste získali všechny speciálních bonbóny, dostali jste item na hlavu ve tvaru zeleného bonbónu s hlavou tučňáka. Za nasbírané sladkosti jste také mohli koupit různé věci z katalogu – od dýní až po košíčky se sladkostmi.

Bonbóny a přeměny

Na této párty jste mohli potkat Rookieho a tetu Arcticovou, která chodila ku příležitosti osmého výročí založení CP (slaveného 24. až 31. října 2013). Zatímco jste netrpělivě očekávali jejich příchod, mohli jste se zajít podívat na klasické ostrovní horory.

A pufflové členů se mohli těšit na dýni na hlavu.