Sushi Drop

Sushi Drop je název hry, která se poprvé objevila s vydáním aplikace Club Penguin na iOS 9. května 2013. Hra je samozřejmě s celou aplikací od 18. prosince 2014 dostupná i na zařízeních s Androidem a byla dostupná exkluzivně pouze pro aplikaci. Z aplikace byla odstraněna s novou přihlašovací obrazovkou 21. 5. 2015

Hru spustíte kliknutím na dřevěné prkénko se suši, které se nachází napravo od tučňáka v úvodním menu.

O hře

Smysl hry je vskutku jednoduchý. Jakmile ji spustíte, stačí z prkénka jeden kus vzít a pustit ho dolů do oceánu tak, aby dopadl co možná nejblíže k největší škebli, počkáte až suši některá škeble sní a podle toho, jak daleko je tato škeble od té největší, získáte mince. Jednou za čas získáte jako bonus k mincím také nějaký vzácný item, nebo 500 mincí navíc.

Škeble na krajích dávají 150 mincí, druhé od kraje a u velké škeble 200 mincí. Největší škeble uprostřed váš odmění 500 mincemi. Dalších 100 nebo 150 bonusový mincí lze získat pokud se vám podaří padajícím suši trefit žlutou rybu. A aby to celé nebylo úplným dílem náhody ťapnutím prstem na obrazovku můžete vytvořit bublinu, která může ovlivnit směr padajícího suši.

Ke hraní této minihry potřebujete sbírat suši. Můžete ho získávat pomocí různých aktivit v aplikaci – prohlížením blogu a videí nebo také například hraním her. Jakmile svá suši vypotřebujete, musíte počkat, dokud nezískáte další. Jeho maximální množství je však nekonečné.

Seznam získatelných itemů