Oslava výročí 2013

Oslava osmého výročí Clubu Penguin se konala od 24. října do 31. října, probíhala tedy souběžně s tehdejší Halloweenskou párty.

Kavárna byla jako obvykle zvenčí vyzdobena poutačem. Vnitřní prostory kavárny oživovaly tučňákům nejrůznější vzpomínky z historie ostrova. Přes staré sbíječky a fosílie zlatých pufflů až po fotku ostrova během jedné z nejslavnějších párty v jeho historii – Festivalu létání z roku 2009.

To ale nebylo zdaleka vše, prohlédnout jsme si mohli například také všechny výroční čepičky pěkně pohromadě, nechyběla ani notoricky známá chobotnice z Letní párty roku 2006.

I malé tučňáče ví, že k oslavě výročí patří i ročenka – a ta tak nechyběla ani letos.

Každý si samozřejmě mohl vzít výroční čepičku tohoto roku, nostalgici si mohli pořídit fotku se starým vzhledem města.

Během oslav se po ostrově kolébala teta a rozdávala své autogramy.

K výročí byla také napsána a Jordanem Fischerem nazpívána píseň It's Your Birthday.