Oslava výročí 2014

Oslava devátého výročí Clubu Penguin probíhala na ostrově od 23. do 30. října 2014.

Týden před výročím nás teta Arcticová na tuto každoroční událost přivítala netradiční pozvánkou vloženou v novinách.

Teta Arcticová Vás srdečně zve na oslavu devátého výročí!

KDY: 23. – 29. října.

KDE: V městské kavárně.

Oslavte naši skvělou komunitu dortem a párty čepičkou zdarma. Připravena bude také NOVÁ ročenka, takže si můžete oživit své oblíbené chvíle. Doufám, že se uvidíme!

Celé výročí bylo tentokrát oděno do červeno-fialových barev. Letos nás na rozdíl od minulého roku celou kavárnou neprovázely historické artefakty Clubu Penguin, zato jsme si ale mohli užít čokoládový dort v podobě devítky se sklenicí citronády.

Každý si také jako důkaz své přítomnosti na této oslavě mohl vzít tematicky zbarvenou čepičku.

Uplynulý rok pak kompletně shrnovalo – jako již tradičně – nejnovější vydání ročenky.

Na oslavě samozřejmě nemohla chybět její pořadatelka, a tak neznámější ostrovní novinářka vylepšovala atmosféru rozdáváním svých autogramů.

Dění celého roku jsme si mohli připomenout také ve videu netradičně seskládaném z uživatelských fanartů.

I toto výročí probíhalo během Halloweenské párty.