Jak se stát agentem

Stačí zvednout a odsouhlasit telefon od Directora

Historický způsob

Tajným agentem se můžete stát velmi jednoduše – navštívením Everyday Phoning Facility (ve Ski Village) a složením zkoušky. Podmínkou ovšem je, že vás musí pozvat současný agent.

1. Klikněte na telefonní budku
  2. Hoďte sněhovou kouli na terč, který je vpravo nahoře. Budka se promění v obrazovku.
  3. Jakmile budete vyzváni, přejděte na zelenou dlaždičku vpravo dole. Ta vás pak zavře do ohrádky a až se spustí časomíra na obrazovce, dostaňte se co nejrychleji do levého rohu k červené dlaždičce.
  4. Dále máte za úkol schovat se před kamerami. Máte na to 20 sekund. Nejprve se schovejte za jedním ze spodních sloupů (před kamerou č. 1) a poté hoďte sněhovou kouli na kameru číslo 2 (na zdi).
  5. Když se začne načítat Cage Trap (klecová past). Hoďte sněhovou kouli na krabici s elektrickým vedením.
  6. Nyní jste členem EPF!