Párty duhových pufflů

Párty duhových pufflů byla první párty na aplikaci a probíhala zároveň s poutí 2015. Jelikož byla pouť velice rozsáhlá a předělání pro aplikaci by bylo příliš náročné, rozhodl se tým připravit pro aplikaci samostatnou akci. Tato párty probíhala od 21. května do 17. června 2015, kdy ji nahradil Královský týden.

Po připojení do hry nás uvítala Paige a přednesla nám pár větiček.

Dobrý den! Duhoví pufflové jsou zde! Všichni je mohou adoptovovat do 3. června. Odpalte se do mračného lesa, abyste je adoptovali.

Poté jsme se tedy mohli vydat na průzkum místností, jen tak pro zajímavost párty probíhala v devíti místnostech (v mračném lese, docích, lese, stadionu, prodejně pufflů, náměstí, hotelové střeše, městě a sněhových pevnostech), z nichž většina byla zdobena mraky nebo duhou.

Ten kdo byl pozorný si mohl všimnout, že ve městě a na náměstí máme duhová děla do mračného lesa. Tam mohli všichni, tudíž i nečleni adoptovat duhového puffla.

Pro zobrazení zápletky klikni

Položky

Po přihlášení se hráčům zobrazilo okno, ze které si každý den mohli vzít nové tematické oblečení. Každý den šla však získat pouze jedna položka, a pokud hráč nabídku zavřel, musel počkat, než přijde znovu na řadu.

Okno zobrazené nečlenům, když si chtěli vzít item pro členy

Zajímavosti

• Ikona aplikace vypadala počest párty jako duhový puffle.
  • Párty trvala skoro měsíc.
  • První oddělená párty na aplikaci a obrazovkách počítačů.
  • Během párty byl dostupný duhový puffle i pro nečleny.
  • Položky nacházející se na párty se objevili ukryté v červnovém katalogu.