Pufflí hotel

Pufflí hotel je budova na náměstí, která byla slavnostně otevřena 21. března 2013 během tehdejší Puffle párty. Celá budova má tři patra a je oblíbeným místem všech tučňáků, kteří chtějí svým miláčkům dopřát co nejlepší péči.

Krátce z historie

Stavba hotelu začala 7. března roku 2013. Původním účelem bylo postavit budovu tak vysokou, že bychom z ní dosáhli až k mračnému lesu, kde sídlí duhoví pufflové. Hotel na ostrově zůstal i po párty, a tak si dodnes můžeme užívat jeho přepychových služeb. Celý hotelový komplex má na svědomí PH, takže se nemusíte obávat, že by vašim chlupatým miláčkům nějak nevyhovoval.

puffle-hotel-stavba

Hotelové místnosti

Hotelové lobby

První ze tří hotelových pater. Najdete zde recepci, vchod do Zverimexu, stolky u kterých si může váš puffle vypít osvěžující koktejl, či pelíšky, ve kterých si vaši mazlíčci mohou odpočinout. Najdete zde také seznam úkolů, které musíte splnit, abyste se stali Pufflím pečovatelem.

hotelove-lobby

Hotelové lázně

Nachází se ve druhém patře hotelu. Vaši mazlíčci se zde mohou udržovat v kondici v tělocvičně, či je nechat běhat na běžícím páse. Poté můžete pufflům dopřát osvěžující koupel a prvotřídní péči v lázních.

puffli-hotel-lazne

Hotelová střecha

Nachází se v nejvyšším patře hotelu. Puffové se zde mohou občerstvit, zaplavat si v bazénu, nebo si na chvíli zdřímnout. Nachází se zde také kanon, pomocí kterého se členové mohou vydat adoptovat duhového puffla do mračného lesa.

puffle-hotel-strecha

Adoptovat duhového puffla ale není tak jednoduché, abyste jej mohli adoptovat, musíte nejdřív v hotelu složit zkoušky na Pufflího pečovatele.