Univerzita pro příšerky 2013

Monsters University Takeover je páté převzetí Clubu Penguin komerčním tématem. Tentokráte na motivy filmu Univerzita pro příšerky. Párty vypukla 27. června a vy jste si mohli zvolit svůj tým (OΚ, PΝΚ, RΩR, JΘΧ), pro který jste strašili a snažili jste se mu získat pohár.

Zvol si svoji barvu

Po zvolení týmu jste získali na uvítanou kšiltovku s barvami týmu a mohli jste začít strašit.

Strašili jste ve strašící hře, kde jste museli potichoučku našlapovat a přeskakovat překážky, když jste došli k posteli s robotem a čárka byla co nejvíce prostředku, zmáčkli jste Enter a vystrašili spícího robota.

Hra na strašení

Jelikož se odměna nedává jen tak, museli jste si vystrašit takzvané body, za které jste si každý den mohli koupit nějaký kostým a další zajímavé věci.
Pro členy byly k dispozici kostýmy, ale pro nečleny byly k dispozici jen hlavy příšerek.

Každý tým měl také svůj dům, kde se mohli domlouvat, trénovat atd.
Všichni ze všech týmu se snažili zapojit a uchvátit trofej a nakonec se to 6. července podařilo týmu Ošklivých kačátek (OΚ)! Ošklivá kačátka se 5 dní radovala a nakonec 11. července skončilo toto převzetí.