Přehlídka Veselého Mrože 2014

Přehlídka Veselého Mrože (v angličtině Merry Walrus Parade) začala 4. prosince 2014, tedy dva týdny před samotným Veselým Mrožákem, který měl poprvé v historii ostrova nahradit Vánoční párty.

Přehlídku mohl navštívit každý tučňák, stačilo projít průchodem v horské vesničce a už jste seděli na alegorickém voze, mohli mávat nadšeným davům a zaposlouchat se do překrásné svátečně laděné hudby.

Vůz samotný měl podobu domku se zasněženou střechou s vánočními světýlky. Samozřejmě nemohly chybět ani sochy krystalických pufflů, kteří jsou oddaným společníky Veselého Mrože. Z vozu jste mohli – podobně jako z trati při loňské Vánoční párty – kdykoliv vystoupit. Jakmile vás přehlídka začala nudit, nezbývalo nic jiného než odbočit na jednu z cestu, jež vedly do různých míst po celém ostrově.