Vy rozhodnete: Oblečení

Zdravím tučňáci!

Posledně jsme spolu na blogu probírali novou aplikaci Disney Mix, která je v součastnosti dostupná v Austrálii a na Novém Zélandu. Dnes se chci zase bavit o Clubu Penguin a podělit se s vámi o něco, z čeho jsem velmi nadšený!

Od chvíle, kdy jsem začal pracovat v CP jsme chtěli našim hráčům dát možnost upravit si podle sebe oblečení a itemy, které můžete na ostrově nosit. Jak jste viděli v ukázkách, Project Super Secret, vám toto a spoustu dalších věcí umožní. A víte, co je na tom nejlepší? Chtěli bychom, abyste nám napsali, které itemy byste podle vás měli mít možnost v editoru upravovat.

Ale nejdřív se podívejte, jak vypadám v 3D hávu já:

Teď je řada na vás. Napište nám do komentářů, které itemy by podle vás měly být v Project Super Secret upravitelné.

A jako vždy pravidelně kontrolujte blog. Ukázka, kterou uvidíte za měsíc, vám odhalí nový způsob servírování horké čokolády a kávy na ostrově!

Uvidíme se zase příště, do té doby… Kolébejte se!

– Spike Hike

Přeloženo z oficiálního blogu CP.

Nezapomeňte tedy na oficiální blog napsat, u jakého itemu byste nejvíc uvítali možnost přizpůsobit jej obrazu svému.