První červnová aktualizace

Pamatujete jak jsme nedávno psali o tom, že budou noviny a piny vycházet každé dva týdny? Tak to byla chyba. Díky komunikačnímu šumu mezi hráči a týmem Clubu Penguin došlo k tomu, že před týdnem všichni očekávali noviny, ale pravda je taková, že Club Penguin bude noviny a pin vydávat 2x za měsíc. Ne každé dva týdny. Další aktualizace tedy proběhne až za dva týdny.

A co přináší noviny? Noviny tradičně komentují aktuální dění na ostrově. A protože je na ostrově stále jedna velká Zoo, píše se o tom i v novinách. PH pak odpovídá na otázku proč jsou zlatí pufflové vzácní a rychlovky lákají na agenty kolem kavárny.

Nový pin s tématikou Zootropolisu je ukryt někde na ostrově. Dokážete ho sami najít?

Párty dostala aktualizaci a byla rozšířena o čtyři krásné místnosti. Spolu s tím mohou membeři nakoupit tři další kostýmy.

Vyšly také nové katalogy oblečení a nábytku, které nabízí k prodeji spousty starých předmětů v letní tématice. Zakoupit můžeme například iglú jako cirkusový stan nebo zahrádkářský oblek.