Halloween je tady!

I když je samotný Halloween až na konci měsíce, letošní Halloweenská párty na Clubu Penguin už začala.

Na této párty máme za úkol sbírat cukroví, které pohání stroj na proměnu na pláži u majáku.

Zhruba každé tři dny se objeví cukroví v jiné místnosti a mezi několika falešnými kousky musíme najít tři opravdové. Membeři si za to mohou vyzvednout spoustu starších kousků oblečení.

A když už jsme mluvili o stroji na pláži, tak musíme zmínit i proměnu tučňáků na monstra. I na letošní párty je možnost jak už jsme zvyklí proměňovat tučňáky na vlkodlaky, duchy, zombie a upíry všech druhů a barev. Tentokrát ale hra sama vybírá co z vás udělá.

V docích si mohou opět všichni membeři adoptovat dušího puffla.

Párty bude trvat až do 2. listopadu, kdy bychom se měli dočkat Music Jamu!

Nezapomínejte také na to, že se nám opět změnil pin, takže doporučujeme si ho vyzvednout!