Důležité oznámení ohledně Clubu Penguin

Jak jistě víte, posledních pár let pracovali v Disney na zbrusu nové podobě Clubu Penguin pro mobilní zařízení, nedávno představené jako Ostrov Club Penguin. Budoucnost patří telefonům a bylo tedy jen otázkou času, než se rozhodne o osudu našeho milovaného ostrova. Dnes bylo potvrzeno, že spolu se spuštěním Ostrova bude 29. března provoz webové verze i stávající aplikace ukončen.

Na oslavu uplynulých jedenácti let se bude od 1. února konat párty. Zde je malá ukázka:

Nakonec tu máme ještě pár informací o konci:

• Ode dneška už nebude možné objednávat členství ve webové ani mobilní verzi. Stávající členové mohou využívat výhod do 29. března případně do vypršení členství.
  • Dále už hra nebude obnovovat členství na účtech s povolenými automatickými platbami.
  • Členům budou zaslány další informace a jejich členství včetně údajů potřebných k vrácení peněz.
  • Pokud nemáte členství, můžete se nadále přihlašovat do hry až do 29. března, jako doposud.

Hráči se mohou také ještě pořád předregistrovat do nové hry, a to až do 16. února. Když se pak poprvé přihlásí, obdrží exklusivní odměny.