Poslední párty je tady… Kolébejte se

Včera v pozdních večerních hodinách začala na ostrově úplně poslední párty v historii CP, na což upozorňuje i přihlašovací obrazovka.

Oslavujte na Waddle On párty až do 29. března.

Párty má za cíl oslavit těch úžasných jedenáct let, které jsme na ostrově strávili. V lese si můžete otestovat, jak hluboko sahají vaše znalosti o historii i současnosti Clubu Penguin. Podobné kvízy se budou až do 11. února odemykat po celém ostrově a za jejich splnění získáte nové itemy. Kvíz v telefonní ústředně se otevře tento pátek.

Pokud jste si během Club Penguin Island párty nestihli vyzvednout speciální mikinu, která ukazuje staří vašeho tučňáka, máte stále šanci zajít si pro ni do města.

Nezapomeňte hledat nový a zároveň úplně poslední pin.

Chcete zjistit pravdu o jednom z největších mýtů v historii ostrova? Pak se vydejte na ledovec a začněte kopat… Kdo ví, třeba vás čeká překvapení.

Užívejte si párty a… Kolébejte se.