Dobrá a špatná zpráva aneb únorová aktualizace

Milí tučňáci!

Máme pro vás dobrou a špatnou zprávu. Kterou chcete slyšet první? Dobře, tak tedy tu špatnou.

Club Penguin aplikace zmizela z App store i Google Play. Sice ji stále na svých zařízeních můžete používat, ale už ji nelze stáhnout.

Dobrou zprávou je, že na Google Play si lze předběžně zaregistrovat Club Penguin Island. Pokud to uděláte Google Vám dá vědět jakmile aplikace vyjde.

Zároveň byla uveřejněna ukázka kostýmu z filmu Zootropolis na který už jsme jednou měli párty na Clubu Penguin. O tom, že na Club Penguin Island bude speciální Disney obchod s Disney maskoty víme už nějakou chvíli.

Poslední zpráva se týká běžící párty. Všechny budky s otázkami už byly odemčeny a můžete tak získat všechny zbývající piny.