Konec našeho webu a hodnocení Club Penguin Island

Ať chcete věřit nebo ne po téměř měsíčním testování můžeme říci, že je Club Penguin Island opravdu dobrou hrou. Vrací se ke kořenům jakými býval Club Penguin před deseti lety. Hlavním pilířem je chat a komunikace s ostatními tučňáky a i když je spousta věcí jen pro platící membery, hra samotná je teprve v plenkách. Za pár měsíců z ní bude stejný Club Penguin jako jsme znali.

invitation-banner.png

Web fan-club-penguin.cz skončí během několika měsíců. Kliknutím na obrázek výše se dostanete na nový web Ostrov tučňáků na kterém se můžete dále bavit s lidmi, které znáte a bavit se o věcech ohledně nové hry.

Díky, že jste s námi byli všechny ty roky. Díky za všechny srazy a vzpomínky, které jsme spolu zažili. Díky a kolébejte se.