Pufflí pečovatel

Pufflí pečovatel je na Clubu Penguin od března 2013. Abyste mohli plnit toto povolání je třeba splnit několik úkolů v pufflím hotelu. Je potřeba naučit se pracovat s puffly.

První úkol

Jděte s pufflem na běžící pás. Na pásu se pufflovi doplňuje zábava! Poté vyčkejte 6 hodin a můžete se vrhnout na další úkol!

Cvičení

Odměnou je 150 mincí a pro membery pečovatelská obuv.

Druhý úkol

Je potřeba naučit se umývat puffly. Bublinky puffovi doplní čistotu! Poté vyčkejte dalších 6 hodin a můžete se vrhnout na úkol číslo 3!

Účes

Odměnou je 150 mincí a pro membery pečovatelský kostým.

Třetí úkol

Víte jak správně krmit puffly? Že ne? Tento úkol vás to naučí! Nakrmte svého puffla a posuňte se zase o kousek blíž ke královské odměně!

Krmení

Odměnou je 150 mincí a pro membery pečovatelský čepec.

Čtvrtý úkol

V posledním úkolu se naučíte, že i pufflové potřebují odpočinek. Jakmile se váš puffle prospí získáte poslední odměnu.

Spánek

Odměnou je 150 mincí a pro membery pečovatelský ručník.

Blahopřejeme! Prošli jste kurzem a stali se správnými pečovateli. Můžete si jít vyzvednout vskutku královskou odměnu!

Po splnění všech úkolů získají všichni jako bonus pytlík s pufflími óčky a membeři se mohou ze střechy hotelu nechat vystřelit do mračného lesa za duhovým pufflem!

Úkoly lze plnit opakovaně. Membeři tak mohou získat více pufflů, ale místo pytlíku s óčky už všichni získávají jen 500 mincí.