Šestero pravidel k setkání s maskotem

« Zpátky na postavy

Nyní bychom se s vámi rádi podělili o několik tipů, jak potkat vlastně jakéhokoliv maskota, jenž se v současnosti kolébá po ostrově.

1) Maskot (maskoti) se nejspíš potlouká po nejdůležitějších místnostech párty, tudíž vaším hlavním cílem je se do této místnosti dostat. V době, kdy tam mají přijít maskoti, by to avšak mohlo být neobyčejně obtížné, proto se ujistěte, že vám zbývá dostatečná rezerva (pro nečleny hodina až hodina a půl).

2) Dávejte si pozor, aby vás z místnosti při čekání nevyhodilo automatické odhlášení, dále si nezapomeňte při případných přesunech dávat dobrý pozor kam klikáte. V přeplněných místnostech se může lehce stát, že kliknete na východ, odejdete z místnosti a z důvodu přeplnění místnosti se nevrátíte zpět.

3) Sledujte Clubem Penguin ohlášené srazy s maskoty, na našem webu je převádíme do časového pásma střední Evropy. Můžete si je přehledně projít v našem speciálním widgetu v horní části stránky.

4) Pokud se maskoti nedostaví hned v ohlášený čas, nezoufejte. Pravděpodobně ještě prochází jinými místnostmi, anebo mají prostě zpoždění.

5) Srazy s maskoty rozhodně znamenají jedno – hory a hory splašených tučňáků snažících se dostat k maskotovi co nejblíže. Z tohoto důvodu vám doporučujeme mít otevřenou historii chatu, jakmile se tam objeví jméno vámi hledaného maskota, klikněte na něj a měla by se vám zobrazit jeho hráčská karta. Ani tento způsob není stoprocentní, protože tučňáci většinou píší tak rychle, že zpráva maskota se zase brzy ztratí. Nicméně je to lepší než nic.

6) Nemusíte propadat panice ani tehdy, pokud se vám okamžitě po odeslání žádosti maskot nepřidá do přátel. V místnostech přeplněných tučňáky přidávání maskotů do přátel občas trochu zlobí.

Snad vám tento improvizovaný návod trochu pomohl. Přejeme vám hodně štěstí při lovu nejen Cadence a Penguin Band, ale i ostatních maskotů.