Přeskočit na obsah

Fan-club-penguin.cz

Membership

Ninna

Ahoj! Jsem Ninna a ráda ti povím, co to je memberství.

Member (neboli člen) je tučňák který má víc možností než normální chatující. Pokud jsi se již někdy snažil nakoupit nábytek nebo oblečení, tak ti určitě vyskočila otravná tabulka nadepsaná „OOPS!“. Pokud si přeješ kupovat nábytek do iglú, nebo věci na sebe, musíš si membership (členství) zaplatit.

Pořídit si ho můžeš na dobu (ceny jsou jen informační, záleží na kurzu měny):

• 1 měsíc (140 Kč / 7 €)
  • 6 měsíců (650 Kč / 27 €)
  • 12 měsíců (1250 Kč / 50 €)

Způsoby platby z ČR

• Kreditní kartou (Credit Card)
  • PayPal
  • Šek (Check or Money Order)
  • Platební příkaz (Check or Money Order)
  • Převod peněz do určitých bank (Pay by Cash)
  • Posláním peněz poštou (Pay by Cash)

Pokud ti membership vyprší, věci ti zůstanou, ale budeš je moci nasadit až při další aktivaci membershipu. Stejné je to i s iglú a knihou známek. Jediné co ti zůstane, a budeš moci používat, jsou běžní pufflové. Pufflí druhy jako např. dinosauří pufflové se přesunou na dvorek, kde se zakonzervují, takže nebudou více hladovět, špinit se, ani se unavovat.

Poměrně důležitou informací je, že CP zavedl automatické obnovování memberství u vybraných druhů plateb. Pokud si je sám neukončíš, automaticky se po skončení doby obnoví. Jak je ukončit se dozvíš v sekci FAQ.