Projekty

Tato stránka je věnována všem projektům našeho webu. Jako projekty jsou brány nedokončené části našeho webu, na kterých se stále pracuje. Budete se tady moct dozvědět o tom na čem zrovna admini pracují.

Pokud máte nějaký nápad na nový projekt nebo nám chcete pomoci, kontaktujete nás.

Club Penguin čeština pozastaveno

V současnosti není v provozu.

Vytváří: Lisured

Český (nebo slovenský) jazyk je něco, čeho se od Clubu Penguin asi v nejbližší době nedočkáme, a proto jsme začali s tvorbou vlastního překladu.

Penguin changing room

Vytváří: Lisured

Tučňáčí převlékací kabinky jsou webová aplikace, ve které si můžete upravovat tučňáka a svůj výtvor si pak uložit. Navazuje na ukončený Penguin Designer.

Pengu

Programuje: Lisured

Kreslí: Lisured, chubbop, miroslav163

Ukázka toho, že i CP lze udělat rychlé a bez bugů (dobře, ne vždy se mi to daří, ale není to má práce).

Club Penguin na celou obrazovku

Vytvořil: Lisured

Jednoduchý styl upravující vzhled hrací stránky: https://userstyles.org/styles/112849/club-penguin-fullscreen-2015

Ainu

Kontrolují: Lisured, Valada06

Zapojení uživatelů webu do jeho tvorby. Uživatel napíše článek, někdo z redaktorů ho zkontroluje a pošle zpět námitky. Až je s kvalitou spokojen, článek zveřejní. V budoucnu snad bude web fungovat jako wiki, ale bude třeba přidat historii změn a rozhraní pro moderování úprav. A hlavně vypracovat nějaké pokyny pro autory.

V současnosti běží tyto podprojekty:

Rozšíření by také potřebovaly místnosti.

Archiv pozastaveno

Spravuje: Lisuredhodila by se mi pomoc

Služba umožňující prohlížet si ostrov v minulosti. Archivujeme párty místnosti a různá metadata, která následně zobrazujeme v čitelné podobě – zde je ještě prostor ke zlepšení. Také schraňujeme noviny, ale zatím nemáme zobrazovač.

Čítárna komiksů

Překládají: Lisured, Valada06

Modernizované rozhraní pro četbu komiksů. Pro zájemce nabízí komiksy i v jiných jazycích.

eudyptes

Programuje: Lisured

Náš web musí na něčem běžet – a to něco je systém eudyptes. V současnosti pracujeme na generaci karachi, která nahradí langley na tomto webu.

b. pozastaveno

Lisuredův nový ďábelský plán.

Lisured: Tra, la, la…