O webu

Tento web provozují už víc jak 10 let hráči Clubu Penguin, aby ulehčili hraní českým a slovenským hráčům tohoto populárního chatu společnosti Disney.

Web je neziskový a lidi kteří na něm pracují to dělají pouze protože je to baví.

Pokud chcete přispět na provoz webu nějakou menší částku napište nám na e-mail. Peníze můžete poslat buď na náš PayPal účet, poštou nebo bankovním převodem. Adresu nebo jméno PayPal účtu vám případně napíšeme v odpovědi na e-mail.

Chcete-li nás kontaktovat, použijte tlačítko poslat zprávu (v profilu jednotlivých uživatelů), nebo pište na e-mail admin@fan-club-penguin.cz.

Tým

Redaktoři:
Chubbop, Valada06
Projekt Ainu:
renzotom, mv100
Technický správce:
Lisured
Programátor:
Lisured
E-Shop:
Chubbop

chovymu, Šamanovi, Wizardymu a dalším.

Historie webu

Sami přesně nevíme jaké bylo přesně pořadí. Nikdo z nás tu nebyl od začátku. Proto to nebudeme protahovat. Pokud máte nějaké další informace neváhejte dát vědět a my je upřesníme případně upravíme.

Někdy před sedmi lety se sešlo několik webů. Web Jango-Fetta. Typický blog o CP, kterých je všude spousta.

Časem přešel na novější a hezčí vzhled.

Jiný admin, Ovcak měl taky web. Obrázek se bohužel nedochoval.

Dalšímu z webů vládl Rtap.

Nakonec se všichni tak nějak sešli na jednom club-penguin.cz Ten měl navíc svou slovenskou odnož.

V roce 2010 jsme měli soudní tahanice se společností Disney, která chtěla tuto doménu pro sebe.

Web byl chvíli jenom na fóru a nakonec přešel na fan-club-penguin.cz

Vystřídal spoustu adminů a nakonec se proměnil do podoby, kterou nyní vidíte.