Pravidla webu

Toto jsou pravidla veškerých stránek na doméně fan-club-penguin.cz, od všech návštěvníků webu je vyžadováno jejich dodržování.

Co není zakázáno není automaticky povoleno. Pravidla neslouží k vašemu omezování – jsou tu proto, aby na webu byl pořádek.

Na veškerý obsah na tomto webu se vztahuje licence Creative Commons by-nc-nd, kterou musí každý návštěvník dodržovat.

Chování na webu

1. Je přísně zakázáno používat jakékoliv vulgární výrazy.
    1. Pokud část slova nahradíte hvězdičkami a moderátoři poznají o jaké slovo jde, dá se to chápat jako porušení pravidel.
  2. Nikoho slovně nenapadejte, neurážejte a nevyvolávejte hádky
  3. Je zakázáno publikovat jakékoliv texty, obrázky, nebo programy, které porušují české zákony, nebo poškozují Club Penguin™ Disney Online Studios Canada Inc.
  4. Nevyužívejte web k reklamním účelům
    1. Odkazy na webové stránky smíte vkládat pouze tehdy, mají-li pro ostatní návštěvníky nějakou hodnotu a nejde o vaše obohacení
    2. Za obsah na jakémkoliv webu, na který bylo odkazováno je zodpovědný odkazující. V případě že obsah na který autor odkazuje porušuje naše pravidla, bude autor potrestán.
  5. Neoddalujte se příliš od tématu (mějte na paměti, že se zde zabýváme především hrou Club Penguin)
    1. Pro diskusi mimo téma (off-topic) je tu místo na diskusním fóru.
  6. Nezveřejňujte, ani se nedožadujte zveřejnění osobních údajů!
  7. Vaše příspěvky by měly mít nějakou kvalitu, proto se snažte psát srozumitelné, ne příliš krátké příspěvky a bez zbytečných chyb.
  8. Zákaz psaní extrémně krátkých příspěvků nebo příspěvků obsahující jen smajlíky
  9. Před tím, než založíte nové téma, zjistěte si zda takové téma už na fóru není

Vaše účty a profily u nás

1. Na tomto webu musíte dodržovat jisté zásady ohledně profilů
  2. Nezveřejňujte v profilech důvěrné informace
  3. Po založení jakéhokoliv účtu jste za něj zodpovědní do té doby, než si zažádáte o zrušení nebo zablokování, a to i v případě, že vám někdo účet ukradne kvůli nedostatečné bezpečnosti hesla.
    1. Pro zrušení nebo jinou změnu na účtu musíte napsat některému z administrátorů.