Všechno nejlepší Clube Penguin!

Je čtvrtek a po roce se zase dostavila očekávaná oslava tentokrát už osmých narozenin Clubu Penguin. Tradičně se odehrává v kavárně, která se tentokrát změnila k nepoznání a potěší hlavně starší hráče.

Kavárna se letos proměnila v muzeum a mapuje historii celého Clubu Penguin. Nejzajímavější expozicí je asi vývoj sbíječky. Nezapomeňte tedy v kavárně udělat hned čtyři věci. Vyzvednout slavnostní čepičku, známku za sfouknutí dortu, zbrusu nové pozadí se starým městem (díky, CP) a přečíst novou ročenku.

Club Penguin navíc opravilo velkou část koberců! Takže pokud máte ve svém iglú nějaký tip koberce je potřeba jej kousek posunout. Tučňáci ani jiné věci by se za kobercem už neměli objevovat.

Podrobnosti

Nejzajímavější zprávou v novinách je kratičký článek ve kterém se píše o podzemních otřesech.