Disney chystá pro CP krátký film

Dnes se objevila zpráva, že 17. prosince 2014 v 7:30 našeho času bude – na britském Disney Channelu – odvysílán krátký film z prostředí Clubu Penguin s názvem „We wish you a merry Walrus“, v češtině pak: Přejeme vám krásného mrože.

Příběh se točí okolo tučňáka Roofhowse, který se po svém příjezdu na ostrov ocitá v neočekávaném svátečním dobrodružství.

Po dlouhé době nás tedy čeká další z řady krátkých příběhů a snad nebude ani poslední.

Film produkuje Matt Danner (Baby Looney Tunes) a příběh píší Martin Olson (Phineas & Ferb) spolu s Christopherem Painterem (Příběhy Toma a Jerryho). Režie se ujal Tobias Fouracre, který mimo jiné několikrát spolupracoval s Timem Burtonem (Frankeweenie, Mrtvá nevěsta)

Zdroj: Televisual

Nezapomeňte svými názory přispět také do fórové diskuze o tomto krátkém filmu. Přece mě nenecháte diskutovat samotného.