Hromada novinek k únoru

Za posledních pár dní se nahromadilo spoustu novinek k únorové párty, pojďme se na ně tedy podívat!

Megg včera na blogu zveřejnila přesmičky slov naznačující, co nás během celého měsíce čeká. My jsme je pro vás složili a navíc k nim připojíme krátký komentář.

• Shrink Ray – Neboli také zmenšovací paprsek, podle neoficiálních informací zveřejněných na zahraničních stránkách.
  • Maze – Bludiště, čeká nás snad něco podobného jako loni v dubnu?
  • Disco Party – zde název mluví za vše. Nejspíš zde Herbert použije svůj Laser zkázy.
  • The Director – neboli náš starý známý ředitel EPF. Vypadá to na agentskou misi.
  • Herbert – Když se objeví EPF, tenhle zrádný polární medvěd většinou není daleko.
  • Black and White – Černobílý. Zde se opět můžeme opřít o zákulisní informace, které indikuj, že ostrov se ocitne v barvách šedi. Jak chce Herbert zkombinovat zmenšovací a černobílý paprsek? To ukáže až čas.
  • Tiny Rookie – Prťavý Rookie. Zdá se, že tohoto ostrovního šaška zasáhne Herbert svým paprskem.
  • Power Source – Zdroj energie. To zřejmě odkazuje na operaci Korýš, která začala tím, že Herbert z UFA mimozemšťanů odcizil zdroj napájející UFO. Nyní jej zřejmě využije ke svým zlovolným plánům.
  • Hidden Lair – Ukryté doupě. Jak dobře víme na ty je Herbert expert. Kde se ukrývá tentokrát?

Tak si to shrňme… Podle informací z oficiálního blogu a informací z Club Penguin Space je víc než pravděpodobné, že Herbert na nás použije hned dvě zbraně najednou! Nejenže zaútočí svým zmenšovacím paprskem, ale navíc ještě celý ostrov ponoří do černobílého hávu a jak kdyby toho nebylo málo, vynalezl ještě laser zkázy. My můžeme jen doufat, že se nadcházející operace Zkáza vyrovná legendární operaci Zatmění z roku 2012.

A aby toho nebylo málo, Megg včera čirou náhodou obdržela zprávu od Herberta, která byla podle všeho určená Klutzymu.

Od: HPB_Mastermind

Odesláno: Středa, 6. ledna 2016 ve 22:50

Předmět: Přípravy jsou téměř hotovy (MWHAHAHA)

Už brzy si ti tučňáci uvědomí, jaký jsem génius!

Nikdo z nich mě nedokáže zastavit. Ani ti extrémně otravní budižkničemové. Ani… Hm, jakže se to jmenují? Ricky? Spot? Blockstopper?

Pche, koho zajímají jejich jména, brzy je rozdrtím!

MWAHAHAHA!

To si říká o oslavu, Klutzy. Dones mi vegetariánskou pizzu! A NEDOTÝKEJ se jí!

S pozdravem,

H. P. B.

P.S. Máme nějaký protiplísňový krém? Nějak mi smrdí nohy.

Posláno z icePhonu.

Že další Herbertův útok se nevyhnutelně blíží, naznačuje i jeho osobní stránka clubherbert.com, kde se po několika měsících objevil zmuchlaný plánek na jakýsi stroj.

Co na tuto Herbertovu zprávu říkáte? A kdy podle vás celá párty vypukne?