Jetpack Boost

Jetpack Boost je další z řady her, které jsou dostupné na Club Penguin App a stejně jako Sushi Drop je vytvořena speciálně pro aplikaci.

Jedná se vlastně o vylepšenou verzí Tryskového dobrodružství. Stejně jako ve zmíněné hře sbíráte mince a vyhýbáte se zákeřným překážkám, které by vás mohly srazit z oblohy. Na rozdíl od počítačové verze ale v aplikaci není zásoba paliva omezena. Hlavním cílem je doletět co nejdále. Na konci některých kol čeká jeden ze tří bossů – krab Klepto, Protobot nebo Herbert, před postupem do dalšího kola se musíte vyhnout jejich útokům.

Let vám pomáhají prodloužit různé bonusy – jako například roboti, kteří vás ochrání před nejrůznějšími předměty, či turbo booster, který se nabíjí během hry. Pokud ale seberete speciální tryskové batohy po cestě, nabijí se rychleji.

Ve hře se střídají tři prostředí – let nad ostrovem, nad oceánem a v jeskyni. Všechna prostředí mají navíc denní i noční variantu.