Přeskočit na obsah

Fan-club-penguin.cz

Hollywoodská párty 2013

Hollywoodská párty probíhala na ostrově od 14. února do 28. února 2013.

Ostrov poprvé ve své historii převzal podobu slavné čtvrti v Los Angeles zvané Hollywood, která je známá produkcí nejslavnějších světových filmů. Tučňáci tak mohli být herci, režiséry, moderátory, kameramany… Ti nejtalentovanější z nás se stali hvězdami a zahráli hned ve třech ostrovních filmech – Tučňáčí střední 3, Návrat vesmírné chobotnice a Útěk ve vysoké rychlosti.

Zatímco členům ke splnění jejich úkolu stačilo hrát ve filmech, nečleni museli k cestě k získání kamery bylo vyfotit tučňáky, kteří měli nad sebou hvězdu.

Ani na této párty samozřejmě nechyběla spousta skvělých itemů na obohacení našich inventářů. Celkově jsme jich mohli získat 20, na párty se – mimo jiné – vůbec poprvé rozdávala od té doby kultovní mimozemská chobotnice.

Ale co by to bylo za párty bez ostrovních celebrit? Během párty se po ostrově kolébaly hned čtyřiCadence, teta Arcticová, Gary a Sensei.

21. února započal slavnostní galavečer, během nějž byli odměňováni nejlepší tučňáci v dané kategorii. V každé kategorii se udělovala bronzová, stříbrná a zlatá soška.