Letní hudební párty

Letní hudební párty byla sedmá sponzorovaná párty. Club Penguin se rozhodl spojit vodní, hudební a letní párty dohromady, proto udělal párty na motivy filmu „Film mých snů”. Zmínky o této párty se objevily již v květnu. Párty začala stejném měsíci jako ve filmu a jelikož se děj odehrává kolem konce prázdnin, je jasné, že to byl srpen (začala 22. srpna 2013). Na párty se přišli podívat i hlavní postavy filmu, McKenzie a Brady.

Při párty jste mohli navštívit speciální místnosti, a to velkou vlnu, hostinec U Velký Mamky, zákulisí chaty a silnici. Ovšem zábava nebyla jenom tam, protože pro milovníky léta byly připraveny tobogány! Na párty se nacházel speciální katalog s oblečením postav z filmu, například Butchyho!

A pro své fanoušky si Brady s McKenzie přichystali v kantýně u Velký Mamky speciální vystoupení! Poté rozdávali fotku ze svého velkého vystoupení. Známku a nové pozadí nabízela také Cadence, která na žádné hudební párty nesmí chybět. K tomu všemu si každý den hráči mohli vyzvednout nový item.

5. září se objevila obří vlna a spláchla vše, co tato párty přinesla.