Přeskočit na obsah

Fan-club-penguin.cz

Operace Pálivá omáčka

Operace Pálivá omáčka (anglicky „Operation Hot Sauce") byla agentská mini-mise, která probíhala na ostrově od 5. do 18. dubna 2013.

Agenti byli svoláni Ředitelem do EPF, kde je informoval, že někdo ukradl sud Pálivé omáčky a obával se, že v nesprávných rukou by mohla být nebezpečnou výbušninou, proto nám ji nařídil nalézt a zlikvidovat. K této příležitosti nám G také vyvinul nový špionský telefon, který od té doby používáme.

G také do telefonu zakomponoval „Vyhledávač stop 3 000,“ díky němuž jsme po dodání ingrediencí byli schopni vyhledat Herbertovy a Klutzyho stopy na ostrově.

Herbert zamýšlel použít sud Pálivé omáčky v kombinaci se svým laserem. Jeho plán jsme naštěstí zastavili ještě před tím, než ho stihl provést, takže jsme se nikdy nedozvěděli jeho skutečnou podstatu, určitě to však nebylo nic dobrého.

Pozadí PH

Po Herbertových stopách jsme došli až na pláž, kde jsme odhalili tajný vchod do Herbertova doupěte. Náš nový špionský telefon byl samozřejmě nápomocen i při dekódovaní zámku.

V Herbertově doupěti už pak jen stačilo hodit hladovém Klutzymu pizzu a celý Herbertův plán byl zmařen. Rookie nás pak za odměnu pozval na pizza párty. Také jsme dostali speciální pozadí a medaile na nákup speciálního vybavení.

Pokud raději preferujete audiovizuální verzi, máme pro vás kompletní video návod: