Card-Jitsu párty 2011

Card-Jitsu párty byla v roce 2011 jako náhrada za to, že nevyšlo Card-Jitsu Snow.

Na stadionu probíhalo klasické Card-Jitsu. Jenže ve větším! Čím víc tučňáků stálo na jednom elementu, tím větší měli bojovou kartu.

Ninjové odhalili svoji sílu. Od té doby dokážou ovlivnit počasí! Čím víc ninjů ohně nebo vody se sejde na jednom místě a začne tancovat, tím víc bude počasí ovlivněno. Na obrázku dole můžete spatřit čtyři vodní ninje a oblohu na které prší a souboj mezi ohnivými ninji a ohnivé nebe.

V Doju se od toho dne prohánějí za okny ninjové. Když budete chvilku sedět a sledovat, možná je spatříte.

Membeři měli přístup na speciální cvičiště pro ninje kde mohli získat výcvikové brnění.

Kromě toho všeho začala také nová animace ninjů před zápasem. A hlavně. Zase chodil Sensei!