Astro Barrier

Ovládáte malou raketku a snažíte se sestřelit všechny cíle. Membeři mohou hrát více levelů.

Kde:
Druhé patro nočního klubu (Lounge)
Výhra:
Podle udělaných levelů
Počet hráčů:
Ovládání:
Šipky, mezerník

Tipy

Když na hlavní obrazovce, kde je start stisknete klávesu s číslem 1 dostanete se do 10. levelu. Když číslo 2 do 20. a když stisknete číslo 3 dostanete se do 30. levelu.

Pokud ve hře uvidíte modrý terč, sestřelte ho jako první a dostanete život navíc.

Někdy jsou mezi levely předělové obrazovky, které mají za úkol vysvětlit novou věc ve hře. Pokud je na ní vaše raketka, můžete ji používat a získat tak další body!

Po opuštění 10. úrovně můžete vyčkat, dokud se neobjeví modrá raketa, kterou když trefíte, dostanete se do tajných kol.

Až dokončíte 30. level, chvíli počkejte dokud se neobjeví modrá raketa a potom ji trefte. Dostanete se do extra tajných kol.