Testování serverů 2005

Testování serverů, které probíhalo od 6. prosince 2005 do 13. února 2006, bylo v pořadí již třetí událostí na ostrově od jeho oficiálního spuštění. Divíte se proč nepoužiji slovo „párty“? Inu, ona to tak úplně nebyla párty (Vánoční párty před ukončením testování to jen potvrzuje).

Hráči se prostě přihlásili na nějaký z nových ostrovních serverů a hledali bugy, a když nějaký našli, nahlásili ho. Na různých místech ostrova jsme mohli najít nejrůznější itemy – růžovou a černou vlněnou čepici, modré nebo červené sluneční brýle, nechyběl ani motýlek do společnosti.

V historii Clubu Penguin najdeme i další takové pokusy o vymýcení bugů, jako například: „Projekt za zlepšení Clubu Penguin“, či „Beta tým“ ty už ale nikdy nedosáhly takového rozsahu.