Pouť 2015

Pouť 2015 začala 20. května a skončila 11. června 2015. Probíhala pouze na počítačových zařízeních, jelikož na aplikacích se nacházela Párty duhových pufflů. Na této párty dávali pozadí dokonce 2 maskoti, konkrétně Teta Arcticová a Rookie. Většina věcí byla stejná z předešlého roku, kromě pár nových místností, transformací, jedné nové minihry a samozřejmě předmětů.

Staré věci z předešlého roku

Nové místnosti

Trochu předělaný Galaxy park

Ye Olde Castle

Atrakce

Medieval Monsters

V této místnosti se házeli koule do nepřátel a vydělávali za to lístky, které sloužily ke koupi položek.

Minihra

Přibyla také jedna nová minihra ze superhrdinské párty 2013 a tou je Super Hero Bounce. V této minihře je cíl vyskákat co nejvýše a za to jsou odměnou lístky.

Předměty

Během této párty se dalo získat celkem 20 položek, ale 4 položky byly staré. Položky byly k dispozici ke koupi za různé množství lístků získaných za hraní her.

Ostatní

Členové se mohou transformovat do transformací, konkrétně do vlkodlaka (Halloween Party 2013), pirátivého kraba (Pirátská párty 2014), draka (Mediveal Party 2013) a bílého robota s rybou (Párty budoucnosti 2014).

Také bylo k dispozici jako loni kolo štěstí a nebo vystupoval Penguin band.

Zajímavosti

• Členové se mohli transformovat do nových a starých transformovacích monster.
  • Všechny venkovní místnosti byly zbarveny do červena
  • Je to 8. pouť na Club Penguin.
  • Probíhala současně s Párty duhových pufflů, ale ta probíhala pouze na aplikacích