Historie Clubu Penguin: Penguin Band

Zdravím tučňáci!

Skvěle jste odhadovali co se tento týden skrývalo za ukázkou obrázků. Jen pár z vás hádalo, že na velkém obrázku je Penguin Band… Měli jste pravdu!

Penguin Band změnil za dobu své existence několikrát svůj vzhled. Poprvé se objevili na Penguin Chatu 3 v roce 2005. Tehdy byli všichni členové modří a hráli na různé nástroje:

Penguin Band na Penguin Chatu 3

Skupina se objevila poprvé na Clubu Penguin v roce 2006 s různými barvami a nástroji. Nejprve byli jako Havajská kapela:

Penguin Band Havaj

Pak byli country kapela:

Penguin Country Band

Letos je Penguin Band trochu modernější. Inspirovali jsme se různými kapelami, které jsme viděli všude po ostrově. Chtěli jsme aby měl Penguin Band svůj vlastní hudební styl, stejně jako vy! Nyní hrají víc než jen country. Hrají také rock, alternativní a elektronickou hudbu.

Mnoho kapel mění svůj styl jednou za několik let. Kdo ví? Možná Penguin Band změní jejich vzhled i v budoucnu…

Jaký hudební styl je Váš nejoblíbenější? Dejte nám vědět v komentářích!

Mezitím… Kolébejte se!

Přeloženo z oficiálního blogu CP.