Vaše ohlasy: Vzpomínky

Ahoj tučňáci!

Minulý týden jsme se ptali jaká je vaše nejoblíbenější část Music Jamu. Tady je to co napsala Zoeyice:

Hej, Clube Penguin! Miluju music jam! Moje oblíbená část je, že jsou na něm různé styly hudby. Také miluju chození do tučňáčích iglú, když je music jam! Oh, také se mi líbí jak se letos Penguin Band pohybuje a jejich nový rockový styl! Oh a doufám, že potkám Candence a Penguin Band. Kolébejte se!!

Díky, Zoeyice! Jsme rádi, že si užíváš párty.

Vaše ohlasy

Pro Vaše ohlasy tento týden bychom rádi slyšeli jak vypadalo Vaše první přihlášení na Club Penguin. Co se Vám líbilo nejvíce? Řekněte nám o Vašich prvních vzpomínkách na Club Penguin!

Napište svou reakci jako krátký komentář (50–75 slov, prosím!). V následujícím týdnu jeden z komentářů vybereme a uveřejníme. Vybraný komentář vyhraje 10 000 mincí. Nezapomínejte použít jméno svého tučňáka abychom mu mohli přidat mince!

Mezitím… Kolébejte se!

Přeloženo z oficiálního blogu CP.