Už brzy: Nový chat a přátelé

Ahoj, tučňáci!

Doufám, že měli všichni možnost užít si oslavu narozenin! Nezapomeňte se podívat v knihovně po nové ročence.

Minulý měsíc jsme zveřejnili video blog, kde jsem zmínil, že pracujeme na zcela novém systému přátel. Také jsem se zmínil o novém chatovacím systému, který někteří z vás pomohli beta testovat.

Hádejte co? Jsme připraveni spustit obě věci velmi brzy! To jsou dvě největší vylepšení jaké jsme kdy vytvořili, takže jsme rádi, že se o to s vámi můžeme podělit. Tady je nahlédnutí na ikonu nových přátel v panelu nástrojů:

Ikona přátel

I když nemůžu říct všechno, jedno říct můžu… Díky novým přátelům a chatu bude ještě jednodušší spojit se se svými přáteli na Clubu Penguin. Další informace budeme mít už brzy, takže zůstaňte naladěni!

Mezi tím… Kolébejte se!

Přeloženo z oficiálního blogu CP.