Novinky 22. 12. 2011

V novinách se můžete dočíst o Coins for change a soutěži o nejhezčí iglú. Maják se totiž pěkně rychle plní!

Nezapomeňte. Už 29. začíná oslava nového roku! A hned týden poté vyjde katalog oblečení. Začněte nový rok s novým oblečením!

Také se můžete přečíst, kde najdete nejnovější piny a co všechno je ukryto v kalendáři a co můžete získat na Vánoční párty.

Gary má pro agenty nový úkol:

Field-op
Podrobnosti
Bezpečnostní systém v Herbertově cele hlásí poplach. Zřejmě to nepracuje správně.

Zkontroluj, prosím video v řídící místnosti. A pro tentokrát vypni alarm. Zapneme ho zase po svátcích.

—G

Kde se nachází nová mise se dozvíte na stránce Field-Ops.

Poté co splníte misi zobrazí se vám tato zpráva:

Dobrá práce, agente! Myslím, že se mnou budeš souhlasit, že při Klutzyho návštěvě během svátků žádné bezpečnostní riziko nehrozí.

Jako členové EPF musíme chránit ostrov za každou cenu, před každým nebezpečím. Ale nejsme lakomci. Šťastné Vánoce, agente!

—G