Co nás čeká v roce 2012?

V australském Disney magazínu vyšel kalendář Clubu Penguin pro rok 2012 a tradičně odhaluje několik nových věcí. Přeložili jsme text u některých měsíců.

Pokud se nechcete nechat připravit o překvapení co se letos bude dít, dál už nepokračujte!

• leden – Prohlédni si tento měsíc Podmořskou párty!
  • únor – Yaarrrr… Jsi tento měsíc připravený na Rockhopperův Quest?
  • březen – Tento měsíc strav nějaký čas se svými puffly
  • duben – V dubnu je na Clubu Penguin spousta vtipů a překvapení. Na obrázku je ale tučňák se štítem převlečený za šaška.
  • květen – Bojuj jako ninja
  • červen – Buď tento měsíc hvězdou s Music Jamem
  • červenec – Zde není napsané nic konkrétního. Na obrázku je jenom stojící tučňák se šálou a čepicí.
  • srpen – Psssssttttt… Jsi připraven na další EPF misi?
  • září – Vyhrň si rukávy… a zažij hry a zábavu na pouti
  • říjen – Halloween. Zažijte tento měsíc strach se spoustou duchů a skřítků na Clubu Penguin. Máš odvahu na vstup do strašidelné vily?
  • listopad – Zde není také nic určitého. Na obrázku je jen tučňák s knihou známek.
  • prosinec – Zažij Vánoční párty! Nepropásni pomoc při Coins for Change – daruj mince a zlepší skutečný svět.