Další drobnosti

Všimli jste si, že s páteční aktualitou přišla další změna velikosti tučňáků? Ve zverimexu jsou nyní tučňáci menší než byli předtím. Zverimex, tak vypadá trochu větší.

Další ani ne tak aktualitou je, že tu na začátku prázdnin nebudu další dva týdny (jako opravdu nebudu). Proto si dopředu zveřejním zprávy a aktuality :-). Všechny zprávy jsou nepotvrzené, ale jsou velmi pravděpodobné.

Letošní Music Jam bude od 19. 7. do 1. 8. Nebude se jmenovat Music Jam, ale „Make Your Make – Ultimate Jam“ a bude se prolínat s pořadem společnosti Disney Shake It Up. Po ostrově by měly chodit Rocky a CeCe, které jsou hvězdami tohoto hudebnho pořadu. Měly by také přinést na CP několik nových tanečních pohybů.

Myslím, že tolik zpráv by na násedující dva týdny mohlo stačit :-). Snad nemusím připomínat, že membershop je stále uzavřen.

Užijte si začátek prázdnin a kolébejte se!