Ultimate Jam - Party news a Rookieho kniha

Objevilo se shrnutí toho, co nás čeká při Make Your Mark: Ultimate Jamu! Pojďme se podívat, co nám přináší:

Ultimate Jam (19.–31. července)

Blíží se to! Tučňáci MILUJÍ tancování a muziku – a letošní Ultimate Jam bude ta nejimpozantnější hudební a taneční párty všech dob.

Jsou zde různá jeviště na hraní, nové oblečení, věci na posbíraní v Music Challenge, k naučení nových tanců a předvádění se. Djeka Cadence vytvořila na impozantním stadionu klip k jejímu premiérovému singlu The Party Starts Now. Navíc speciální hosté Rocky a CeCe, tučňáčice, které vznikly inspirací z hitové série Disney Channel Shake It Up – Na parket (pozn. autora překladu), jsou poblíž, aby pomohly s nějakými tanečními pohyby.

Pro tučňáky je nachystáno opravdu nebývalé množství Ultimate Jamu.

Edit: Club Penguin plánuje 10.ledna 2013 zveřejnit novou knihu s názvem: „Agent Rookie's Secret mission 8 – Tajná mise agenta Rookieho číslo 8.“ Kniha by měla mít 80. stran. Určena by měla být pro děti ve věku od šesti do osmi let.