Make your Mark: Ultimate Jam je tady!

A je to tady! Jedna z nejepičtějších párty tohoto roku vypukla! Prakticky celý ostrov je vyzdobený a skoro všude hraje skvělá hudba, která tomu všemu dodává naprosto perfektní atmosféru! Vypadá to, že každý den se bude dostávat nějaký free item, za splnění Daily Challenge získáte fialovou hvězdu.

Dnešním free itemem je fialový kazeťák, který tučňákům umožnil vykonávat nový taneční pohyb! Edit: Pardon oprava tento pohyb existuje již od roku 2009

Dále tu máme Daily Challenge, kde za splnění zadaného úkolu získáte fialovou hvězdu.

Snad poprvé v historii mají nemembři přístup na střechu Dance Clubu!

Také každých 20. minut vystupuje Cadence v koncertní hale ve Snow Forts a doprovází ji kapela Penguin Band! Jakmile se v hale objeví, tak získáte známku za jejich potkání, jsou to avšak jen roboti, takže si je nemůžete přidat do seznamu přátel ani získat jejich pozadí.

Membeři si mohou v obchodě ve Snow Fots nakoupit speciální párty oblečení a mohou také navštívit zákulisí v koncertní hale.

Více fotografií z párty a seznam všech free itemů a Daily Challenge získáte na stránce Ultimate Jam v menu