Obrázek ze Smoothie Smash

Dnes byla na oficiálním blogu CP zveřejněna fotka z nové hry Smoothie Smash, která má být vydána již tento čtvrtek.

Smoothie Smash

Jinak o hře nebylo řečeno nic nového, ale spekuluje se, že ve hře budete krájet ovoce nebo dokonce vyrábět džus, ale jak už jsem říkal, jsou to jen spekulace a vše může být jinak. Jediná informace, která byla oficiálně potvrzena je, že za hru půjdou získat známky.

Tento týden také vyjde nový vzhled kavárny. Na německém blogu CP se objevil sneak peek a pozvánka „Pojďte s námi oslavit otevření ve čtvrtek v 15 hodin na serveru Handschuhe.“ říká Federflink1 z týmu Club Penguin.

Kavárna

A další obrázek vám přináší i francouzský blog:

Kavárna

A do třetice všeho dobrého blog anglický (sraz ve čtvrtek 12:30 PST tedy 22:30 středoevropského letního času):

Kavárna

Líbí se vám kavárna? Diskutujte o ní na fóru.