Halloween je tu

Vstupní obrazovka

Po dlouhém čekání konečně na Club Penguin začal Halloween. Jste také tak zvědavi, jak moc se ostrov změnil?

Ostrov teď vypadá opravdu děsivě, jako vždy se nad ostrovem zatáhly mraky a začaly létat blesky. Tentokrát se ale ještě objevila slibovaná vila Garyho prastrýce Gariwalda VIII., která je plná duchů!

Každičkou drobnost o párty se dozvíte na stránce Aktuální párty!

párty čapka letošního výročí

Nový pin je párty čapka letošního výročí. Kde ho najdete se dozvíte na stránce piny.

G má pro všechny strašidelný úkol:

Field-op
Podrobnosti
Poplach! Duchové nekontrolovatelně létají po ostrově a vylétávají ze strašidelné vily v lese. Najdi vilu, identifikuj zdroj kde se zjevují a sundej ho!

–G

Kde se nachází aktuální Field-op se dozvíte tady!

Když dokončíte Field-op zobrazí se vám tato zpráva:

Propánajána! Počkej agente. Přestaň vytahovat dráty! Tento stroj patří mému prastrýci Gariwaldovi… a tys ho našel! Nech stroj zapnutý. Musím s ním mluvit jako první.

–G

Nová divadelní hra: Bojíte se oživlých sání? Tak to dejte pozor na divadlo.