Speciální zpráva od Billyboba

Ahoj tučňáci!

Doufám, že se všichni těšíte na Halloween party stejně jako já. V kanceláři je dneska rušno. To co přijde bude úžasné!

Chtěl jsem si být jistý, že to uslyšíte přímo ode mě. Po 7 neuvěřitelných letech na Clubu Penguin se posunu dál. V příštích několika měsících budu poblíž abych se přesvědčil, že je vše tak jak má. Potom se zaměřím na budovaní nějakých dobrých věcí pro školy. Doufám, že mohu pomoci s učením stejně jako jsem pomáhal s budováním Clubu Penguin.

Bylo neuvěřitelné být součástí Clubu Penguin tolik let a každý den vám sloužit. Club Penguin team je lepší než kdy jindy a plány, které máme pro příští rok jsou úžasné! Moji přátelé Polo Field a Businesmoose vás budou informovat o všech událostech za scénou tady na blogu. I když už nebudu pracovat u Club Penguin, budu stále poblíž a budu se stále přihlašovat.

Vy jste důvod proč jsem to dělal tak dlouho a já jsem vděčný, že jsem mohl být součástí vašich životů. Jste to co dělá Club Penguin speciálním. Nikdy na to nezapomeňte.

Do té doby… Kolébejte se!

—Lane (neboli Billybob)

Přeloženo z oficiálního blogu Clubu Penguin.