Dokument o CP

Moderátoři Clubu Penguin Polo Field a Businesmoose již dřív zmínili, že chystají dokument o Clubu Penguin. Polo Field dnes zveřejnil ukázku z jeho tvorby a řekl:

Příprava dokumentu
Nedávno jsem se zmínil, že já a Businesmoose pracujeme na dokumentárním videu. Je to přísně tajný projekt, na kterém jsme začali pracovat v červnu 2012! Začali jsme na něm pracovat po té, co jsme dokončili projekty s vyšší prioritou, jako například nový blog, sneak peeková videa atd. Řeknu jen jedno… Je to úžasné! Skenujeme náčrtky, fotky, ohlížíme se na předešlé projekty, děláme rozhovory… Je to ten největší zákulisní projekt, jaký jsme kdy udělali a nemůžeme se dočkat, až se o něj s vámi podělíme! Doufáme, že první část dokončíme na 7. výročí. Pořídil jsem fotku Businesmoosova počítače, takže můžete vidět, ak tvrdě pracuje!
—Polo Field

Tento projekt bude určitě velice zajímavý a my už se těšíme na to, až vyjde a budeme ho moci přeložit do češtiny. :-)

O dokumentu můžete diskutovat na fóru