Card-Jitsu párty 2013

No ano. Párty už začala. Doporučujeme si ji, ale pořádně užít až během odpoledne. Některé věci totiž ještě nejsou úplně načtené. Katalog ninjů nakonec v doju k dispozici je. A dostal nový vzhled. Nový vzhled dostala i tabulka hlídající váš ninjovský postup. V katalogu si mohou členové koupit další silové karty. C-J S má nakonec stejná pravidla jako v beta testu. Pro všechny jsou dostupné čelenky, pro členy potom navíc výcvikové obleky a nádherný šat.

Zdraví vás Valada a přináší vám podrobnější informace o probíhající párty. Hned po přihlášení se vám zobrazí přihlašovací párty obrazovka.

Ninjové se také dočkali vylepšení svého karetního inventáře

Je také k dispozici katalog k nákupu ninja věcí Také byla všem zpřístupněna základna ninjů.

V Card Jitsu Snow je nám vprávěn Senseiův příběh pomocí krátkých videí. Tento příběh nás provede celou hrou.

A na stadión se vrátil starý známý masivní boj ninjů.