Aktuality 20. 6. 2013

Největší aktualitou dnešního dne je pochopitelně pufflí kopání. Nic víc už se dnes dít nemusí (a taky neděje)! Je totiž zábava sledovat různé puffly při různých kreacích. Nezapomeňte, že můžete získat až 5 známek!

Jak na to? Stačí jenom chodit po ostrově se svým pufflem. Nemusíte tancovat nebo mávat, jak to všichni dělají. Stačí prostě jenom chodit a mít štěstí. Jestli chcete získat všechny známky, doporučujeme chodit po skupinách. Jedna známka je totiž za to, že uvidíte někoho kdo vykopal svůj první poklad!

V souvislosti s tím prošla rozsáhlou rekonstrukcí taky pečovatelská kniha pufflů.

Loustik005 z francouzského blogu si vybral RΩR a přinesl nám ukázku kavárny.

Noviny slaví 400. vydání a informují o tom v novinách samotných malým plakátkem.

Telefonní centrála pokročila ve své rekonstrukci a zvenku vypadá jako nová!

A na závěr jedna aktualita co se týká příštího měsíce. Známe totiž párty, která bude. Na stránkách Clubu Herbert, se teď objevilo modré pozadí s hvězdičkami. Takže ať vás provází síla.