Slibovaný příval dalších novinek

Jelikož dnes se toho odehrálo hodně nejen na bojišti, tak vám přináším ještě další várku novinek

První tu máme slibovaný sneak peek Clubu Penguin k Beach Movie Summer Jamu, který začne 22. srpna a potrvá do 3. září.

Ve videu se dozvíme například to, že celý ostrov bude přeměněn na jednu velkou plážovou párty a nejspíš během ní budou chodit i dvě tváře Disney Channelu, takže se zas jednou můžeme „těšit“ na komerční párty.

Dále tu máme tři novinky z ostrova, který byl během SW párty poměrně zanedbáván.

První novinkou je dokončení rekonstrukce telefonní centrály, která se tak přidala do seznamu nově zrekonstruovaných místností a vypadá teď velmi svěže a futuristicky

Ovšem na rekonstrukci samotné EPF centrály si asi ještě počkáme...

Druhou z řady novinek z ostrova je nový katalog oblečení, který s blížící se Letní párty samozřejmě přináší svěží letní oblečení.

Třetí a zároveň zatím poslední dnešní novinkou je vydání nového pinu, který se mi ale zatím bohužel nezobrazuje, jakmile se mi zobrazí, objevíte ho na stránce piny.