Novinky 14. 11. 2013

V divadle se hraje Quest for Golden Puffle!

A všichni pufflové zmizeli! Všichni čtyři pufflové, kteří se na ostrově potulovali jsou pryč. Naštěstí pufflové v našich iglú zůstali na místě.

Další a tento týden největší novinkou je kopání zlata a honba za zlatým pufflem. Aby jste započali tuto cestu navštivte zverimex. Po vhození deseti mincí do automatu bude puffle nakrmen zlatým Óčkem a začne kopat zlato. Jakmile jej budete mít 15 kusů, stačí jej naházet do sbíječky ve zbrusu novém dole a puffle je váš!

V iglú nás potom čeká aktualizovaný katalog nábytku zaměřující se převážně na puffly a přírodu.

Nezapomínejme však na agentskou hudbu. Máme na výběr z jak staré dobré, tak i ze zbrusu nové melodie, která bude na párty.

Sbíráte pozadí? Tak to by jste neměli propásnout nové pozadí, které rozdává PH!

A hlavně nezapomeňte, že vyšel nový pin. Herbert si zdá se založil vlastní společnost.