Novinky 28. 11. 2013

Nastal poslední listopadový čtvrtek a s ním i aktualizace.

Dot se vydala na nebezpečnou misi do herbertova doupěte a my se tak v novinách můžeme dočíst proč Herbert schraňuje všechny ty mince a nebo co by chtěl dělat v budoucnu.

Noviny nám také prozrazují co bude v letošním katalogu oblečení. Santů už bylo dost, je čas na kvalitní soby!

Po celém Clubu Penguin můžeme pozorovat změnu fontu. Stalo se tak jak v seznamu, tak u jména na hráčské kartě. Číslo v oranžovém kolečku značící počet přijatých dopisů se také změnilo a několik textů prošlo změnou také hned při přihlašování do hry. Malinko se změnily také jména ostatních tučňáků.

A nezapomeňte, že dnes je na řadě záchrana bílého puffla. Odměnou vám bude jeho sladký pohled a memberům ještě navíc maskáčové oblečení typu Urban.

Nezapomeňte také hledat zbrusu nový pin, který je tentokrát skoro přehlédnutelný.